Dzień dobry Kochani ![]()
Chcielibyśmy Was zaprosić do wspólnego świętowania Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną połączonego z Europejskim Dniem Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.
Start – piątek 22 maja, o godzinie 13.00 pod pomnikiem Bachusa, następnie będzie przemarsz z orkiestrą, występy, pokazy artystyczne i sportowe, liczne atrakcje i niespodzianki.
Organizatorem jest Miasto Zielona Góra, a takie świętowanie ma na celu zwrócić uwagę na osoby z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich rodziny, zmianę postaw społecznych wobec osób z upośledzeniem umysłowym, przełamanie izolacji osób niepełnosprawnych i integracja ze społeczeństwem.
Zapraszamy serdecznie!
Bądźmy tego dnia razem!



