Dzień Godności

Dzień dobry Kochani 😊

Chcielibyśmy Was zaprosić do wspólnego świętowania Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną połączonego z Europejskim Dniem Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.

Start – piątek 22 maja, o godzinie 13.00 pod pomnikiem Bachusa, następnie będzie przemarsz z orkiestrą, występy, pokazy artystyczne i sportowe, liczne atrakcje i niespodzianki.

Organizatorem jest Miasto Zielona Góra, a takie świętowanie ma na celu zwrócić uwagę na osoby z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich rodziny, zmianę postaw społecznych wobec osób z upośledzeniem umysłowym, przełamanie izolacji osób niepełnosprawnych i integracja ze społeczeństwem.

Zapraszamy serdecznie!

Bądźmy tego dnia razem!

Udostępnij nasz post

Sprawdź inne wpisy

Majówka

Dzień dobry Kochani!  Mamy nadzieję, że PITy rozliczone i można spokojnie wybrać się gdzieś na weekend

Czytaj dalej
Kliknij, aby uzyskać dostęp do logowania lub rejestracji cheese